Полтава, пер. перспективний, 1
+38 (066) 111 53 71
+38 (098) 314 00 12
supp.inkoprom@gmail.com

Прайс-лист

товар

Назва

призначення

ціна

Призначений для руйнування і роздачі в приміщенні тюкованій фітомаси як підстилковий матеріал, для мульчування грунту, або укриття овочесховищ

ціна

Призначений для подрібнення стебел соняшнику, кукурудзи і очерету діаметром до 20 мм., при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу або альтернативного палива.

ціна

Цей пристрій призначений для доізмельченія сухий, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначений для подрібнення сухої фітомаси, і зерна при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначений для подрібнення сухої, або вологою (в'яленої) фітомаси, зерна при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Цей пристрій призначений для подрібнення сухої деревини (obapola), гілок, до діаметра 80 мм., при виготовленні паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначений для екологічно безпечного способу переробки ТПВ та інших промислових відходів методом мікро-подрібнення, а також для подрібнення, теплової обробки і стерилізації медичних відходів мають ризик інфікування.

ціна

Призначений для оброблення відходів трубок радіаторів теплообмінників з алюмінієвим радіатором (екраном) і сталевий, латунної або мідної серцевиною. Оброблення проводиться на дві частини і серцевину послідовно, трьома парами валків.

ціна

Призначений для згинання по радіусу профільного металу, труби, а також, швелера

ціна

Призначений для подрібнення зернових культур , качанів кукурудзи для приготування кормів, а так само виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначений для підготовки деревного матеріалу при завантаженні в твердопаливні котли, або печі.

ціна

Цей пристрій призначений для гранулювання всіх видів комбікормів, відходів сої, а також відходів діяльності підприємств агропромислового комплексу.

ціна

Призначений для видалення навитої сталевої броні або витягування сталевих жив з так званих “повітряних проводів”.

ціна

Цей виріб дозволяє автоматично пресувати деревну стружку, сіно, солому, ганчір'я, бавовна, витягувати і упаковувати стоси для спрощення зберігання, перевезення і переробки.

ціна

Цей пристрій призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломи будь-якого типу і вологості або насипом, при приготуванні кормів або підстилкового матеріалу.

ціна

Предназнчена для подрібнення сухої тюкованій соломи, при використанні її в якості підстилкового матеріалу, або приготування кормів, при вирощуванні грибів, і утепленні відкритих овочесховищ.

ціна

Це обладнання призначене для утилізації електродвигунів методом розколу корпусу двигуна, його статора, з подальшим витяганням мідних обмоток.

ціна

Цей пристрій призначений для доізмельченія сухий, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначена для подрібнення рулонів (кубів), сухий фітомаси будь-якого типу, виноградної лози, для приготування кормів, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет. Може застосовуватися для виробництва печериць, на теплоцентралях, електростанціях, в тваринництві.

ціна

Призначений для подрібнення циліндричних і прямокутних тюків сухої фітомаси будь-якого перетину при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Виріб призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломи будь-якого типу і вологості або насипом, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, і виготовлення паливних брикетів і пелет.

ціна

Призначений для оброблення відходів броньованого, маслонаполненного зі свинцевим або алюмінієвим екраном кабелю. броня, ізоляція або екран розходяться у вигляді квітки, залишаючи звільненими центральні жили.

ціна

Призначений для звільнення внутрішньої жили кабелю, при вторинній переробці кабельно-провідникової арматури.

ціна

Призначений для брикетування відходів тонколистового матеріалу, ПЕТ пляшок і макулатури при переробці вторинної сировини.

ціна

Призначена для подрібнення сухої і вологої (в'яленої), фітомаси, стебел кукурудзи, очерету, соняшника, вологих листя, хвої, при приготуванні кормів, або підстилкового матеріалу.

ціна