Полтава, пер. перспективний, 1
+38 (067) 936 50 82
+38 (098) 314 00 12
constructor.sv@gmail.com

Навісний модуль «Соломораздатчік»

Призначений для руйнування і роздачі в приміщенні тюкованій фітомаси як підстилковий матеріал, для мульчування грунту, або укриття овочесховищ.

Подрібнювач длінностебельноє фітомаси «Камишерезка»

Призначений для подрібнення стебел соняшнику, кукурудзи і очерету діаметром до 20 мм., при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу або альтернативного палива.

Посилена молоткова дробарка «Щепорез»

Цей пристрій призначений для доізмельченія сухий, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Універсальний подрібнювач фермера

Призначений для подрібнення сухої фітомаси, і зерна при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Універсальний побутової подрібнювач-міксер «Мікро»

Призначений для подрібнення сухої, або вологою (в'яленої) фітомаси, зерна при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Дробарка для деревини «Буратіно»

Цей пристрій призначений для подрібнення сухої деревини (obapola), гілок, до діаметра 80 мм., при виготовленні паливних брикетів і пелет.

Подрібнювач побутових відходів циклічної дії

Призначений для екологічно безпечного способу переробки ТПВ та інших промислових відходів методом мікро-подрібнення, а також для подрібнення, теплової обробки і стерилізації медичних відходів мають ризик інфікування.

Верстат трьохвалковий для оброблення труб радіаторів теплообмінників

Призначений для оброблення відходів трубок радіаторів теплообмінників з алюмінієвим радіатором (екраном) і сталевий, латунної або мідної серцевиною. Оброблення проводиться на дві частини і серцевину послідовно, трьома парами валків.

верстат вальцепрокатні

Призначений для згинання по радіусу профільного металу, труби до 60 мм., а також, швеллера до № 6,5.

Подрібнювач качанів кукурудзи

Призначений для подрібнення зернових культур , качанів кукурудзи для приготування кормів, а так само виготовлення паливних брикетів і пелет.

Верстат для підготовки дров "łuparka"

Призначений для підготовки деревного матеріалу при завантаженні в твердопаливні котли, або печі.

гранулятор комбікормів

Цей пристрій призначений для гранулювання всіх видів комбікормів, відходів сої, а також відходів діяльності підприємств агропромислового комплексу за умови дотримання вимог до фракції і рівню вологості сировини, що переробляється.

Верстат для видалення броні

Призначений для видалення навитої сталевої броні або витягування сталевих жив з так званих "повітряних проводів".

Прес гідравлічний брикетувальний

Призначений для отримання кип розсипних матеріалів певними порціями. Цей виріб дозволяє автоматично пресувати деревну стружку, сіно, солому, ганчір'я, бавовна, витягувати і упаковувати стоси для спрощення зберігання, перевезення і переробки.

Alligatornaâ плевел "крокодил" (причіпний пристрій)

Цей пристрій призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломи будь-якого типу і вологості діаметром до 1500 мм. або насипом, при приготуванні кормів або підстилкового матеріалу.

соломорезка (причіпний пристрій)

Предназнчена для подрібнення сухої тюкованій соломи діаметром до 1400 мм., при використанні її в якості підстилкового матеріалу, або приготування кормів, при вирощуванні грибів, і утепленні відкритих овочесховищ.

Комплект обладнання для оброблення електродвигунів

Це обладнання призначене для утилізації електродвигунів методом розколу корпусу двигуна, його статора, з подальшим витяганням мідних обмоток.

Дробарка молоткова

Цей пристрій призначений для доізмельченія сухий, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Подрібнювач тюкованій фітомаси з вертикальним завантаженням «Карусель»

Призначена для подрібнення рулонів (кубів), сухий фітомаси будь-якого типу, виноградної лози, для приготування кормів, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет. Подрібнювач може застосовуватися також для виробництва печериць, на теплоцентралях, електростанціях, в тваринництві. За окремим замовленням подрібнювач комплектується циклоном-розвантажувача і подає транспортером.

Універсальний подрібнювач сухий, тюкованій фітомаси «SHREDDER»

Призначений для подрібнення циліндричних і прямокутних тюків сухої фітомаси будь-якого перетину при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет.

Алігаторних січкарня «Крокодил»

Цей пристрій призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломи будь-якого типу і вологості діаметром 1200 або 1800 мм або насипом, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, і виготовлення паливних брикетів і пелет.

верстат трёхножевой (стриппер) для обробки кабеля діаметром від 20 до 120 мм.

Призначений для оброблення відходів броньованого, маслонаполненного зі свинцевим або алюмінієвим екраном кабелю діаметром 20-120 мм. Верстат обробляє кабель трьома дисковими ножами на три рівні частини. броня, ізоляція або екран розходяться у вигляді квітки, залишаючи звільненими центральні жили.

Верстат вальцевий для оброблення кабелю діаметром до 25 мм.

Призначений для звільнення внутрішньої жили кабелю перерізом до 25 мм., при вторинній переробці кабельно-провідникової арматури.

Прес гідравлічний брикетувальний

Призначений для брикетування відходів тонколистового матеріалу, ПЕТ пляшок і макулатури при переробці вторинної сировини.

Алігаторних побутова січкарня

Призначена для подрібнення сухої і вологої (в'яленої), фітомаси, стебел кукурудзи, очерету, соняшника, вологих листя, хвої, при приготуванні кормів, або підстилкового матеріалу.

Устаткування виготовлене за індивідуальним разовими замовленнями

Виготовлення обладнання за індивідуальним замовленням, виготовлення креслень і технічної документації.