Полтава, пер. перспективний, 1
+38 (066) 111 53 71
+38 (098) 314 00 12
supp.inkoprom@gmail.com

Навісний модуль «Соломораздатчік»

Предназначен для разрушения и раздачи в помещении тюкованной фитомассы как подстилочный материал, для мульчування грунту, або укриття овочесховищ.

Подрібнювач длінностебельноє фітомаси «Камишерезка»

Предназначен для измельчения стеблей подсолнуха, кукурузы и камыша диаметром до 20 мм., при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу або альтернативного палива.

Посилена молоткова дробарка «Щепорез»

Настоящее изделие предназначено для доизмельчения сухой, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Універсальний подрібнювач фермера

Призначений для подрібнення сухої фітомаси, и зерна при приготовлении кормов, подстилочного материала, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Універсальний побутової подрібнювач-міксер «Мікро»

Призначений для подрібнення сухої, або вологою (в'яленої) фітомаси, зерна при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, або виготовлення паливних брикетів і пелет.

Дробарка для деревини «Буратіно»

Настоящее изделие предназначено для измельчения сухой древесины (obapola), гілок, до діаметра 80 мм., при виготовленні паливних брикетів і пелет.

Подрібнювач побутових відходів циклічної дії

Призначений для екологічно безпечного способу переробки ТПВ та інших промислових відходів методом мікро-подрібнення, а також для подрібнення, теплової обробки і стерилізації медичних відходів мають ризик інфікування.

Верстат трьохвалковий для оброблення труб радіаторів теплообмінників

Предназначен для разделки отходов трубок радиаторов теплообменников с алюминиевым радиатором (екраном) і сталевий, латунной или медной сердцевиной. Оброблення проводиться на дві частини і серцевину послідовно, тремя парами валков.

верстат вальцепрокатні

Предназначен для гибки по радиусу профильного металла, трубы до 60 мм., а також, швеллера до № 6,5.

Подрібнювач качанів кукурудзи

Призначений для подрібнення зернових культур , качанів кукурудзи для приготування кормів, а так же изготовления топливных брикетов и пеллет.

Верстат для підготовки дров "łuparka"

Призначений для підготовки деревного матеріалу при завантаженні в твердопаливні котли, або печі.

гранулятор комбікормів

Цей пристрій призначений для гранулювання всіх видів комбікормів, відходів сої, а также отходов деятельности предприятий агропромышленного комплекса при условии соблюдения требований к фракции и уровню влажности перерабатываемого сырья.

Верстат для видалення броні

Призначений для видалення навитої сталевої броні або витягування сталевих жив з так званих "повітряних проводів".

Прес гідравлічний брикетувальний

Предназначен для получения кип рассыпных материалов определенными порциями. Данное изделие позволяет автоматически прессовать древесную стружку, сіно, солому, ганчір'я, бавовна, извлекать и упаковывать кипы для упрощения хранения, перевезення і переробки.

Alligatornaâ плевел "крокодил" (причіпний пристрій)

Цей пристрій призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломы любого типа и влажности диаметром до 1500 мм. или насыпом, при приготуванні кормів або підстилкового матеріалу.

соломорезка (причіпний пристрій)

Предназнчена для измельчения сухой тюкованной соломы диаметром до 1400 мм., при использовании её в качестве подстилочного материала, або приготування кормів, при вирощуванні грибів, і утепленні відкритих овочесховищ.

Комплект обладнання для оброблення електродвигунів

Це обладнання призначене для утилізації електродвигунів методом розколу корпусу двигуна, його статора, з подальшим витяганням мідних обмоток.

Дробарка молоткова

Настоящее изделие предназначено для доизмельчения сухой, попередньо подрібненої фітомаси, лушпиння насіння, тріски та зернових культур, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, или изготовления топливных брикетов и пеллет.

Подрібнювач тюкованій фітомаси з вертикальним завантаженням «Карусель»

Призначена для подрібнення рулонів (кубів), сухий фітомаси будь-якого типу, виноградної лози, для приготування кормів, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет. Измельчитель может применяться также для производства шампиньонов, на теплоцентралях, електростанціях, в тваринництві. По отдельному заказу измельчитель комплектуется циклоном-разгрузчиком и подающим транспортером.

Універсальний подрібнювач сухий, тюкованій фітомаси «SHREDDER»

Предназначен для измельчения цилиндрических и прямоугольных тюков сухой фитомассы любого сечения при приготовлении кормов, підстилкового матеріалу і виготовлення паливних брикетів і пелет.

Алігаторних січкарня «Крокодил»

Цей пристрій призначений для подрібнення рулонів (кубів) соломи будь-якого типу і вологості діаметром 1200 або 1800 мм або насипом, при приготуванні кормів, підстилкового матеріалу, і виготовлення паливних брикетів і пелет.

верстат трёхножевой (стриппер) для разделки кабеля диаметром от 20 до 120 мм.

Призначений для оброблення відходів броньованого, маслонаполненного со свинцовым или алюминиевым экраном кабеля диаметром 20-120 мм. Станок разделывает кабель тремя дисковыми ножами на три ровные части. броня, ізоляція або екран розходяться у вигляді квітки, залишаючи звільненими центральні жили.

Станок вальцевый для разделки кабеля диаметром до 25 мм.

Предназначен для освобождения внутренней жилы кабеля сечением до 25 мм., при вторичной переработке кабельно-проводниковой арматуры.

Пресс гидравлический брикетировочный

Предназначен для брикетирования отходов тонколистового материала, ПЭТ бутылок и макулатуры при переработке вторичного сырья.

Алігаторних побутова січкарня

Призначена для подрібнення сухої і вологої (в'яленої), фітомаси, стеблей кукурузы, очерету, соняшника, вологих листя, хвої, при приготуванні кормів, або підстилкового матеріалу.

Устаткування виготовлене за індивідуальним разовими замовленнями

Изготовление оборудования по индивидуальному заказу, изготовление чертежей и технической документации.